Queenax – tego sprzętu nie sposób nie zauważyć wchodząc do naszego studia. Zajmuje centralne miejsce i jest oferującym wiele możliwości obszarem treningowym. To urządzenie jest jak małpi gaj dla dorosłych.

Dzięki Queenax’owi możemy zorganizować ciekawe zajęcia z treningu funkcjonalnego. Tu wykonywanie ruchów z życia codziennego jest łatwe, a ilość dostępnych ćwiczeń praktycznie nieograniczona.

Dlaczego wyposażyliśmy Body Design w Queenax?

Przede wszystkim przekonała nas jego wszechstronność. Można powiedzieć, że Queenax pomnaża przestrzeń treningową w unikalny wizualnie sposób. Konstrukcja Queenaxa pozwala wykorzystać każdą powierzchnię sali (podłogę, ściany i sufit), zachowując jednocześnie otwartą przestrzeń potrzebną np. do jogi, kickboxingu, indoor cyclingu i innych zajęć.
Dzięki możliwości łatwego mocowania, usuwania i rekonfiguracji akcesoriów treningowych, Queenax zmienia się w oka mgnieniu i pozwala na różne rodzaje treningu.

Jest wspaniałym systemem treningowym, który można skonfigurować na wiele sposobów.  Nie tylko umożliwia to pracę z różnymi klientami, ale także nie pozwala im na nudę. Z Queenax’em trening to zabawa.

Przyjdź i przetestuj!

Polecamy też lekturę wpisu o Vertimax’ie